ART / Oil paintings / Oil painting 13016213
nr 1301 6213
OIL PAINTING
G Nilsson, signed. Oil on canvas, 35x98,
G Nilsson, signerad. Olja på duk, 35x98 cm
400
SEK 350
Monday January 20 2020
at 20:29:50
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr